Βουλή Εφήβων 2022-2023

Το σχολείο μας έλαβε μέρος στην Συνεδρίαση Ολομέλειας της ΚΖ΄Συνόδου της Βουλής των Εφήβων με υπεύθυνες  τις εκπαιδευτικούς Καράμπαλη Ευθυμία και Κατωπόδη Ακριβή. ΚΖ Σύνοδος της Βουλής των Εφήβων

Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά

Σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός για την νέα σχολική χρονιά θα γίνει τη Δευτέρα 11/9/2023 και ώρα 09:30. Μετά τον Αγιασμό θα γίνει η διανομή των βιβλίων και θα δοθεί το πρόγραμμα μαθημάτων. Καλή  και Δημιουργική Σχολική Χρονιά !!!

Ευχές για Πανελλαδικές Εξετάσεις

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων εύχεται σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας που συμμετέχουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις Καλή δύναμη και καλή επιτυχία!!!

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2017   ΠΡΟΣΟΧΗ : ΤΟΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΩΝ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΕΔΩ Ορισμός Εξεταστικών Κέντρων Αγγλικών 2017